Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Dłonie odciśnięte kolorową farbą z elementami radosnymi przypominające wiosenną łąkę oraz logo PCPR.

Nagroda za Centrum Usług Społecznych!

     Powiat Sieradzki został laureatem konkursu „Województwo Łódzkie przyjazne rodzinie” za rok 2018, zajmując II miejsce w kategorii „Samorząd przyjazny rodzinie”. Organizatorzy wyróżnili również rodzinę zastępczą z naszego powiatu – Annę i Grzegorza Świtałów ze Złoczewa.

     Z okazji X Wojewódzkich Obchodów Dnia Rodziny w sali kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury spotkali się przedstawiciele samorządów, organizacji pozarządowych, placówek opiekuńczo-wychowawczych i ośrodków adopcyjnych, a także wyróżnione rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka z województwa łódzkiego. W gronie tym znalazła się również delegacja Powiatu Sieradzkiego: wicestarosta Marek Kanicki, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Krystyna Marcińczak, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tomisławicach Agata Janiak oraz pracownik socjalny z PCPR Justyna Wieczorek.

Czytaj więcej: Nagroda za Centrum Usług Społecznych!

Spotkanie oraz prezentacja sprzętu dla niewidomych.

     W dniu 11 kwietnia 2018r w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu we współpracy z sieradzkim kołem Polskiego Związku Niewidomych i firmą Lumen z Warszawy, zostało zorganizowane spotkanie na którym prezentowano sprzęt dla niewidomych, który ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Czytaj więcej: Spotkanie oraz prezentacja sprzętu dla niewidomych.

Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim.

1 2 3 4 5

Rozeznanie rynku w ramach projektu CUS w Powiecie Sieradzkim

naglowek 550x110.png

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty podmioty zainteresowane wykonaniem zadania: Świadczenie usług krótkookresowego całodobowego pobytu wytchnieniowego w placówce stacjonarnej realizowanych dla 20 osób/uczestników projektu.

Czytaj więcej ...

Logo small

Uwaga! Trwa rekrutacja na usługi asystenckie. Zapraszamy!

AAON